Antalyaspor, Fernando Martins, Güray Vural ve Ruud Boffin ile mukavele imzaladı

Süper Lig takımlarından Fraport TAV Antalyaspor, iç transferde 3 futbolcuyla kontrat imzaladı.

Akdeniz grubu, Fernando Lucas Martins ve Güray Vural ile kontrat uzatırken, kaleci Ruud Boffin ile de yine mutabakat sağladı.

İmza merasiminde açıklamalarda bulunan Güray Vural, “Biz Antalyaspor ailesini, bu kenti ve bu ekibi ailece çok seviyoruz. Ferdi olarak gösterdiğim performansı daha da artırmak için buradayım” dedi.

Belçikalı kaleci Boffin, görüşlerini, “Ben aslında mukavelem bittikten sonra hiç irtibatımı koparmadım. Lider ve idareye teşekkür ediyorum. Yeni dönemde da başarılı olacağımıza inanıyorum” kelamlarıyla aktardı.

FERNANDO’DAN TÜRKÇE “MERHABA”

Brezilyalı orta saha oyuncusu Fernando Martins, kelamlarına Türkçe olarak “Merhaba” diyerek başladı. Deneyimli futbolcu “Geçen sene âlâ bir dönem geçirdik. Kontratımı yenilediğim ve tekrardan Antalyaspor’da olduğum için memnunum. Kontratımı yenilerken de buna olan inancım benim rehberim oldu. Buraya geldiğim andan itibaren herkes beni konutumda üzere hissettirdi. Buradaki bu misafirperverlik kararlarımda tesirli oldu. Bu sene daha âlâ dönem geçireceğimize olan inancım benim başka teklifleri itip burayı seçmemde tesirli oldu” diye konuştu.

Antalyaspor Yöneticisi Sami Gürel ise, “Mevcut takımımızı koruyarak üzerine destek yapmaya devam ediyoruz. Ömer Toprak, Sonar Aydoğdu ve Alperen Uysal’ı transfer ettik. Bugün de mevcut 3 futbolcumuzla kontrat uzatıyoruz ve yeniliyoruz. Güray ve Fernando’nun 1 yıl daha olan kontratlarını 2 yıl olarak revize ettik. Boffin ile ise 1+1 yıl müddet ile yine anlaşıyoruz. Antalyaspor’umuza iyi olsun” tabirlerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.