Bomba iddia! Karagümrük ligden çekilebilir

Süper Lig ‘de 2022-23 dönemi öncesi Fatih Karagümrük için çok konuşulacak bir sav ortaya atıldı. Stat ve tesis ezası süren Fatih Karagümrük’ün ligden çekilebileceği belirtiliyor.

TRT Spor yorumcusu Barış Yurduseven, Fatih Karagümrük’ün ligden çekilebileceğini açıkladı. Ünlü isim, stat ve tesis sıkıntısını çözemeyen İstanbul temsilcisinde lider Süleyman Hurma’nın ligden çekilmeyi yahut kadrosu devretmeyi düşündüğünü tez etti.

GEÇTİĞİMİZ DÖNEM ATATÜRK OLİMPİYAT STADI’NDA OYNANMIŞTI

Fatih Karagümrük geride bıraktığımız dönemde maçlarını Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynamıştı. İstanbul temsilcisi yeni dönem öncesi teknik yöneticilik misyonuna sürpriz bir formda Andrea Pirlo’yu getirmişti.

“STAT İŞİNİ BECEREMEZSEM KULÜBÜ BİRİLERİNE BIRAKIRIM”

Fatih Karagümrük lideri Süleyman Hurma, daha evvel stat konusunda yaptığı açıklamada, “Tesis ve stat bizim için elzem. Bunları yapmayı başaramazsam bu işi bırakırım zira ben iş adamı değilim, öteki bir gelirim yok. Bir gün Olimpiyat Stadı’nda, bir gün Vefa Stadı’nda bir gün Florya’da idman yapıyoruz. Birçok yetkiliyle konuştuk. Spor Bakanı’ndan Allah razı olsun tesis için Arnavutköy’de bir yer belirlendi. Stat için ise şimdi bir ara alamadık. 1926 kurulan bir kulübün stadının olmaması kabul edilemez. Şayet bunu beceremezsem, kulübü bunu yapacak birilerine bırakırım. Bu bahiste çok örseleniyorum. Her gün idmanı nerede yapacağımızı düşünüyoruz. Bu halde kulübü yönetmek çok sıkıntı. Bu beni çok yıpratıyor. Kaç oyuncuyu bu yüzden transfer edemedim, kaç futbolcu bu yüzden ayrılmak istedi. Bu beni çok üzüyor. Kimseyi kırmadan, üzmeden bunu bu kadar anlatabiliyorum” tabirlerini kullanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.