Comolli, Fenerbahçe’nin genç yeteneği İsmail Yüksek’in peşinde

Fenerbahçe’nin Avusturya kampındaki maçlarda yıldızlaşan ve teknik yönetici Jorge Jesus’un gözüne giren genç futbolcu İsmail Yüksek’e sürpriz bir talip çıktı. Fransız takımı Toulouse’un Başkanlığını yapan Sarı-Lacivertliler’in eski sportif yöneticisi Damien Comolli, İsmail Yüksek’i ekibine transfer etmek istiyor.

Fenerbahçe ‘nin Avusturya kampındaki maçlarda yıldızlaşan ve teknik yönetici Jorge Jesus’un gözüne giren genç futbolcu İsmail Yüksek’e sürpriz bir talip çıktı. Fransız grubu Toulouse’un Başkanlığını yapan Sarı-Lacivertliler’in eski sportif direktörü Damien Comolli, İsmail Yüksek’i takımına transfer etmek istiyor.

Fenerbahçe’nin Avusturya kampındaki maçlarda yıldızlaşan ve teknik yönetici Jorge Jesus’un gözüne giren genç futbolcu İsmail Yüksek’e sürpriz bir talip çıktı.

Fransız grubu Toulouse’un Başkanlığını yapan Sarı-Lacivertliler’in eski sportif yöneticisi Damien Comolli, İsmail Yüksek’i grubuna transfer etmek istiyor.

3 farklı kadroya kiralandı

Fenerbahçe’nin 2020-21 döneminde Gölcükspor’dan takımına kattığı fakat forma talihi bulamaması nedeniyle sırasıyla Balıkesirspor, Adana Demirspor ve Bursaspor ‘a kiraladığı İsmail Yüksek kamp periyodunda gösterdiği performansla Jesus’un değişmez isimlerinde biri oldu.

Sarı lacivertlilerin Partizan ve Mol Fehervar maçlarında 90 dakika alandan kalan genç yetenek, rakpleri ile girdiği ikili gayretler, pas ortaları ve uzun paslarındaki muvaffakiyetler ile dikkatleri üzerine çekmişti. (Fanatik)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.