Gustavo Henrique: Sıkıntı bir maç olacak!

Fenerbahçe , UEFA Avrupa Ligi play-off çeşidi birinci maçında yarın Austira Wien’in konuğu olacak.

Yarın TSİ 22.00’de oynanacak müsabaka öncesinde Fenerbahçe’den Gustavo Henrique basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Zor bir maçın kendilerini beklediğini lisana getiren Gustavo Henrique, “Yarın sıkıntı bir maç bekliyoruz. Rakibimizi çalıştık, güzel tanıyoruz. Görüntü tahlillerimizi yaptık. Avrupa Ligi’ndeki her maç üzere yarınki maçta güç olacak. Gayemiz uygun bir maç çıkartmak. Konsantrasyonumuz yüksek. Düzgün çalıştık, düzgün bir sonuçla konutumuza dönmek istiyoruz” sözlerini kullandı.

“BURADA OLDUĞUM İÇİN ÇOK MUTLUYUM”

Fenerbahçe’de olduğu için duyduğu memnunluğu lisana getiren Brezilyalı stoper, “Burada olduğum için çok memnunum. Buraya geldiğim birinci andan itibaren ekip arkadaşlarım tarafından çok güzel karşılandım. Hepsi çok büyük oyuncular. Her hafta gelişerek devam ediyoruz. Hem teoride hem pratikte çalışmalarımızı en güzel biçimde sürdürüyoruz. Hocamız beni buraya getirdi, buraya gelmemi kendisi istedi. Ben de beni istediği için çok memnun oldum. Bu fırsat karşımıza çıktığı için çok sevindim. Şimdi daha dönem başındayız. Güzel bir gelişim süreci yaşadığımızı düşünüyorum. Hafta hafta daha düzgüne gidiyoruz. Düzgün bir dönem geçirip, taraftarımızı memnun etmek istiyoruz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.