Icardi’de geri sayım! Galatasaray’ın transfer bombaları bir bir patlayacak…

Galatasaray, Mauro Icardi’ye imza attırmak için saatleri sayıyor. PSG ile mutabakat sağlandı. Tatilini tamamlayan Arjantinli yıldız için özel uçak ayarlamaları yapılıyor.

Süper Lig’de transfer devrinin biteceği yarın gece yarısına kadar Galatasaray’daki hareketlilik sürecek. Sarı-kırmızılılar, en az üç, mümkünse dört destek ile yaz transfer devri tamamlayacak. Üzerinde durulan üç isim muhakkak; birincisi Mauro Icardi… Arjantinli golcü ve kulübüyle mutabakat daha evvel sağlandı. PSG ile varılan mutabakat doğrultusunda dönem sonuna kadar kiralanacak muhteşem yıldızın yıllık fiyatının 3 milyon Euro’luk kısmını sarı-kırmızılı kulüp karşılayacak. Icardi de bugün ya da en geç yarın İstanbul’da olacak. Eşi Wanda Nara ve ailesiyle Miami’de tatilini tamamlayan Icardi’nin İstanbul’a gelişi için ayarlamalar yapılıyor. Arjantinli özel uçakla gelecek. Galatasaray idaresi, bu transfere artık bitti gözüyle bakıyor.

VARAN 2: JAMES SÜRPRİZİ

Cimbom’un yıldız yağmuru Icardi ile sonlu kalmayabilir. Erden Timur, James Rodriguez transferi için devrede. Real Madrid, Bayern Münih ve Everton’dan sonra Katar takımı Al Rayyan’a transfer olan dünyaca ünlü 10 numara, tekrar Avrupa’ya dönmeyi çok istiyor. Menajerler aracılığıyla görüşmeler sürüyor. Lider Dursun Özbek’in önceliği öbür isimlere verilmesini istediği öğrenildi. Kolombiyalı ise Galatasaray’a prensipte ‘evet’ dedi. Bu transferde bugün bir sürpriz yaşanabilir.

B PLANI ÇAĞLAR

Galatasaray’ın yerli stoper arayışında B Planı devreye girdi. Edinilen bilgilere nazaran daha evvel prensipte anlaşılan Kaan Ayhan’ın kulübü Sassuolo taleplerini artırdı. Sarı-kırmızılı idare ise İtalyan kulübüyle görüşmeleri sürdürürken B Planı’nı da devreye aldı. Daha evvel ret cevabı gelen Leicester City’den Çağlar Söyüncü tekrar istendi. Cimbom’un yeni teklifi 2 milyon Euro artık, dönem sonu ise 9 milyon Euro… Oynatılmayan Çağlar’ın da iki kulübün mutabakatını beklediği öne sürüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.