Mahkum dizisi 2. dönemde sallayacak! Bakın Savcı Fırat ile Barış ne olacak? “Ben kazandım!”

Kore uyarlaması olan Mahkum dizisi FOX TV’de dizi dalına süratli bir giriş yaptı. Birinci dönemi tutulan dizi 2. dönem tanıtımını da yaptı. Başrollerinde Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Hayal Köseoğlu ve Melike İpek Yalova’nın yer aldığı dizi yeni dönemde takımına yeni isimleri de dahil etti. Fragmanı yayınlanan dizi herkesi heyecanlandırdı.

MAHKUM DİZİSİNİN TANITIM FRAGMADI DİKKAT ÇEKTİ

İlk dönemi 17. kısımla tamamlayan Mahkum dizisi, her kısmı ile izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Konusu ile dikkat çeken dizi Kore dizisi Innocent Defendant uyarlandı. Hatalı polis oyunun oynandığı dizi yeni dönemiyle da bomba bir giriş yaptı. Fragmanı yayınlanan dizi toplumsal medyada çok konuşuldu.

SAVCI FIRAT DEĞİŞİK BİRİNE DÖNÜŞÜYOR

Senaristliğini Uğraş Güneş’in yaptığı Mahkum dizisi bu dönem da isminden sıkça kelam ettirecek. Fragmanda Onur Tuna’nın oynadığı Savcı Fırat’ın, aynaya bakarak söylediği kelamlar, yaşananlar sonrasında diğer bir bireye dönüştüğüne işaret ediyor.

Savcı Fırat; “Kendimize kim olduğumuzu hatırlatmak için aynalara gereksinimimiz var. Ayna palavra söylemez. Siz ağlarken, o gülmez lakin bir gün düşmanınıza benzerseniz, sizi birinci o terkeder!” cümlesiyle izleyici de kimi noktaları netleştirdiği görülüyor.

ÖLDÜ SANILAN BARIŞ’TAN MANİDAR SÖZ

İsmail Hacıoğlu’nun oynadığı Barış karakteri ise öldü sanılsada gözlerini açarak “Savaş bitti, ben kazandım.” kelamları çok manidar. Fragramdan tıpkı sahnenin orada da olduğu ve o vakit ayna karşısındaki katilin Barış olduğuna dikkatlerden kaçmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.