Marvel’s Spider-Man 2’nin Çıkış Tarihi Açıklandı: Çok Beklemeyeceğiz

Dün gerçekleşen ve açıkçası biraz sönük geçen Summer Game Fest etkinliğinin en heyecanlandıran duyurularından biri Marvel’s Spider-Man 2’nin çıkış tarihi oldu. PlayStation oyuncuları oyuna bu yılın sonbaharında kavuşacaklar.

Dün geceki Summer Game Fest etkinliğinde ise Marvel’s Spider-Man 2’nin çıkış tarihi paylaşıldı.

Marvel’s Spider-Man 2 için fazla beklememiz gerekmeyecek. Yapılan açıklamaya göre oyun herhangi bir erteleme ile karşılaşmazsa 20 Ekim tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Marvel’s Spider-Man 2’nin fiyatı da belli oldu.

Başlangıç olarak PlayStation 5’e özel olarak çıkacak Marvel’s Spider-Man 2’nin fiyatı 69,99 dolar olacak. Serinin diğer oyunlarının sonrasında PC’ye geldiği düşünülecek olursa Marvel’s Spider-Man 2’ye PC oyuncularının da en az 2 yılın ardından da olsa kavuşaaklarını söyleyebiliriz. Oyunun Digital Deluxe sürümüne sahip olamk isteyen oyuncular için ise 79,99.

Peki Marvel’s Spider-Man 2’nin Türkiye fiyatı ne olacak?

Tüm dünyanın merakla beklediği oyunun Türkiye fiyatı henüz belli değil. TL’nin değer kaybıyla birlikte ülkemizde dolara endeksli oyun fiyatları da zıplamışken Marvel’s Spider-Man 2’nin nasıl bir fiyat etiketine sahip olacağını hep birlikte göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir