Ortalarına kıskançlık giren Alp Navruz ile Ayça Ayşin Turan’dan fotoğraflı yanıt!

Başrollerini paylaştıkları Star TV’nin sevilen dizilerinden Ada Masalı’nda arkadaşlıklarını aşka dönüştüren Alp Navruz ile Ayça Ayşin Turan, 1 yıldır memnun bir birliktelik yaşıyorlar. Aşkları başlar başlamaz bunu herkese duyuran ünlü çift, tüm yazı birlikte geçirerek doyasıya eğlendiler ve her anlarını takipçileriyle paylaştılar.

ALP NAVRUZ’UN KISKANÇLIKTAN SETTE YATIP KALKTIĞI ÖNE SÜRÜLDÜ

Alp Navruz ile Ayça Ayşin Turan geçtiğimiz haftalarda yaz tatillerini tamamladılar. Tatilden döner dönmez set çalışmalarına başlayan Ayça Ayşin Turan, ünlü oyuncu Ekin Koç ile bir dizi projesine başladı. 

Ekin Koç’la birebir dizide rol alan Ayça Ayşin Turan’ı sevgilisi Alp Navruz’un kıskandığı öne sürülürken daima sete giden Alp Navruz’un bir orta tartışma çıkardığı da öne sürüldü. Sette çıkan tartışmalara öfkelenen Ayça Ayşin Turan’ın Alp Navruz’u sette istemediği konuşulurken haklarında çıkan bu argümanlara hoş oyuncudan bir açıklama geldi.

KISKANÇLIK SAVLARI AYÇA AYŞİN TURAN TARAFINDAN REDDEDİLDİ

Contemporary Çağdaş İstanbul’da bir araba lansman etkinliğinde görüntülenen Ayça Ayşin Turan, kıskançlık krizi söylentilerine birinci reaksiyon gösteren kişi oldu. Sevgilisi Alp Navruz ile birlikte yaptıkları romantik fotoğraf paylaşımlarına dikkat çeken hoş oyuncu kimi şeyleri kendilerinin de haberlerden öğrendiklerini ve bu türlü bir durumun kelam konusu bile olmadığını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.