“Şehre İzini Bırak” meydan okumasını Kübra Dağlı’nın takımı kazandı

Aktif yaşamı destekleyen “Şehre İzini Bırak” kampanyasında sona gelinde. Türkiye’nin online aktif haritasını çıkartan projede Dünya Şampiyonu Kübra Dağlı ile Türkiye’nin BMX’teki yükselen yıldızı Bora Altıntaş takım kurup, tatlı bir rekabete girmişti.

6 hafta süren rekabet boyunca birçok şehirden 2600’ü aşkın kişi şehre izlerini bırakmak için mücadeleye katıldı. Katılımcılar bu 6 hafta boyunca Kübra Dağlı’nın ya da Bora Altıntaş’ın takımına katılıp hem haftalık görevleri yaptı hem de şehre izlerini bıraktı. Her haftanın sonunda görevleri başarıyla yapan katılımcılar birbirinden değerli ödüller de kazandı. Mücadele sonunda koşucular toplam 13 bin 700 km koşarak şehirlerine izlerini bıraktı.

Birinci Kübra ile birlikte Kazakistan yolcusu
Her hafta kazananın değiştiği zorlu mücadele sonunda Dünya Şampiyonu Kübra Dağlı’nın liderlik ettiği “kırmızı takım” kampanyanın kazananı olmayı başardı. Dağlı’nın takımında koşan Ozan Hoşyılmaz, 650 km koşarak hem şehre hem de kampanyaya izini bıraktı. Tatlı rekabeti Kübra Dağlı’nın kazanmasına yardımcı olan Ozan Hoşyılmaz, Kazakistan’da gerçekleşecek yılın en zorlu etkinliklerinden Red Bull Quicksand’e Kübra Dağlı ile katılma hakkını elde etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.