Şevval Şahin ortalığı yıktı! Bazen yalnızca bikini olmak istersin…

2018 yılında düzenlenen Miss Turkey Yarışı’nda birinci olan Şevval Şahin, toplumsal medya paylaşımlarıyla lisanlardan düşmüyor.

Zayıflığı ve daima İngilizce konuşmasıyla gündeme gelen Şahin, yavuz pozlarıyla da gündemdeki yerini koruyor.

Sosyal medyayı faal olarak kullanan modelin geçtiğimiz günlerde, İbiza’daki tatilinden paylaştığı bikinili fotoğrafları olay oldu.

Son olarak fit görünüşü ve uzun uzunluğuyla dikkatleri üzerine çeken ismin paylaştığı bikinili pozlara takipçileri sessiz kalamadı.

Kucağında bebekle poz verdi

Instagram’da kucağındaki bebekle poz veren Şahin, paylaşımına İngilizce olarak “Teyzenin küçük meleği. Minik kuzum Eva Mira. Seni her şeyden çok seviyorum, bu his tanım edilemez.” notunu düştü.

Şahin, yazının devamında, “Sadece sözün tam manasıyla şimdiye kadarki en sevecen bebek olman değil, her vakit çok sevinçli, eğlenceli ve rahat olman özel bir şey. Umarım hayatın boyunca etrafına ışık saçarsın.

Teyze sonsuza kadar gerinde. Gereğince büyüdüğünde sana bu gönderiyi göstereceğim. Haha bilmiyorum neden bu kadar duygusalım bunu yazarken kalbim dolu” dedi.

Takipçileri yorum yağmuruna tuttu

Ünlü modelin paylaşımına binlerce beğeni ve yorum yağarken, takipçilerinden “Maşallah” “Bazen yalnızca bebek olmak istersin” üzere yorumlar geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.