Tecrübeli basketçinin eşinden sert açıklama

A Milli Basketbol Takımı, 2022 Avrupa Basketbol Şampiyonası son 16 turunda Fransa’ya uzatma çeyreğinde 87-86 mağlup olarak turnuvadan elendi. Karşılaşma sonrasında maçın normal süresinin son saniyelerinde Cedi Osman’ın 2 serbest atış kaçırmasına yoğun tepki geldi. Maç sonunda ise Cedi Osman göz yaşlarını tutamadı.

Milli Basketbolcunun eşi Ebru Şahin ise sosyal medya hesabından çarpıcı bir paylaşımda bulundu. Şahin, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Yokluktan liderlik vasfı verilmiş, turnuva boyunca oyuncular yorgunluktan ve mücadeleden bayılacakken turnuvada 1 maç toplam 10 dakikası olmayanlar şanslı gününe şükredip takımına teşekkür edeceğine hatırlatma yapıyor, art niyet ve bireysellik budur. Böyle star olmazsınız ama nankör evet”

BUĞRAHAN TUNCER NE DEMİŞTİ

Bu açıklamayla birlikte akıllara günün yıldızlarından Buğrahan Tuncer’in maç sonu yaptığı açıklama geldi. Tuncer, yaptığı açıklamada “2019’dan sonra şimdi de bu. Herkes çok üzgün. Yine imkansızı başardık. Normal sürede 10 sayıyla kazanacağımız maçı uzatmada kaybettik. Takımda herkes çok üzgün” demişti.

Buğrahan Tuncer’in sevgilisi oyuncu Eda Ece ise, sosyal medya hesabından A Milli Basketbol Takımı’nı tebrik eden bir paylaşımda bulundu.

Ebru Şahin’in paylaşımı:

Eda Ece’nin paylaşımı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.