Aycan Yanaç’ın sevgilisinin gergin anları! ‘Zeyd sakin ol’

‘Survivor All Star 2022’ ünlüler takımı yarışmacısı olarak yarışan Aycan Yanaç, All Star’ın henüz ilk haftalarında koronavirüse yakalanmıştı. Karantina süresi sona erdiğinde adaya geri dönen Aycan Yanaç, motivasyonunun düşük olduğunu ve sağlık sorunlarının tam anlamıyla geçmemiş olduğunu belirterek, Acun Ilıcalı’ya yarışmadan ayrılmak istediğini söylemişti.

“ÇOK DAHA AĞIR VE SANCILI BİR SÜREÇ”

Aycan Yanaç, yaşadığı zorlu süreci anlatmıştı:

Biliyorum uzun zamandır sizlere bir açıklama yapamadım, kendimi ifade edemedim. Büyük hayallerle, hedeflerle gittiğim Survivor’un daha hemen başında hepinizin bildiği hastalığa yakalandım. Arkadaşlarımdan çok daha ağır ve sancılı bir 9 günlük süreç geçirdim. Hem sizlerden hem dostlarımdan uzak yalnız başıma yüzleşmek durumunda kaldığım bu mücadele beni çok ama çok hırpaladı. Hastalığı atlattığımda, sizler için yeniden savaşmaya başlamaya hazır olduğum o anda aslında bu hastalık sürecinin beni ne kadar yorduğunu, büyük hedeflerle gittiğim Survivor’da hastalığın henüz silemediğim izleri olduğunu farkettim. Bu aldığım hasar, hem fiziksel olarak hem de mental olarak beni geri dönülemez ayrılık kararını almaya mecbur bıraktı.

“BİR BEN BİR RABBİM BİLİR”

“Sizlere karşı hep dürüst oldum. Maalesef ne yaşadığımı, nasıl zorlu bir süreç geçirdiğimi ve bu verilmesi çok zor olan ayrılık kararını nasıl almak zorunda kaldığımı bir ben bir de Rabbim bilir. Gerçekten hastalığı atlatamayacağımı; sizlere, aileme ve sevdiklerime dönemeyeceğimi iliklerime kadar hissettim. Meğer kaybettiğim her şeyin sonunda ben kendimi, sizlerin sayesinde kazanmışım. Yarım kalan hikayem de yokmuş, bu hikaye sizlerle zaten tamamlanmış. Önümüzdeki yeni hikayeler bizi beklesin artık. Sevgiler…”

NE YAPACAKLARINI ŞAŞIRDILAR

Aycan Yanaç, önceki gün yanında Zeyd adındaki sevgilisiyle görüntülendi. Gazeteciler kendisini çekince Yanaç’ın sevgilisi gazetecilerin üzerine yürüdü. Bebek’te dondurma yerken görüntülenen çift, muhabirlerin kendisini çekmesiyle ne yapacağını şaşırdı.

“FOTOĞRAFLARI SİL!”

Muhabirlerin üzerine yürüyen Yanaç’ın sevgilisi, “Fotoğrafları sil” diyerek sesini yükseltti. Muhabirlerin görüntüleri silmemesiyle daha da gerilen Yanaç’ın sevgilisi oradan ayrılmadı. Aycan Yanaç, sevgilisini sakinleştirmek için, “Zeyd sakin ol! Ne yapıyorsun?” dedi.  

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx