Erkeklerin İlişkide Nefret Ettiği Davranışlar! Hemen Soğuyorlar!

Erkeklerin duygularını ifade etme konusundaki yetenekleri, genellikle kadınlara göre daha farklı olabiliyor ve bazen erkekler, ilişkilerinde konuşmaktan çekindikleri bazı detayları dile getiremeyebilirler. Ancak erkeklerin de ilişkilerinde hoşlanmadığı ve tahammül edemediği bazı davranışlar bulunmaktadır. Kadınlar, bu davranışları kontrol altına alamadıklarında, ilişkilerinde sorunlar yaşayabilirler. İşte erkeklerin hoşlanmadığı ve tahammül edemediği bazı davranışlar…

BİR KONUYU UZATMAK

Erkekler, kadınların bazen bir konuşmayı uzatma eğiliminde olduğunu düşünüyor. Erkekler kadınların bazı konuları neden uzattığını asla anlamıyor. Kavga ederken veya tartışırken konuyu gereksiz yere uzatmak yerine bir çözüme ulaşmak gerekir. Kadınlar bir anlaşmazlığı bırakmayı ve onu sürüklemeyi reddettiklerinde, erkeklerin hüsrana uğrama olasılığı yüksek oluyor.

DÜŞÜNÜRKEN RAHATSIZ EDİLMEK

Kadınların tek istediği, bazen eşleriyle konuşmak ve sohbet etmektir. Ancak erkekler bir şey hakkında derin derin düşünürken genellikle sessiz kalma eğilimindedir. Ancak kadınlar aynı zamanda onları rahatsız etme ve bir şeylerin yanlış olduğunu düşünme eğilimindedir. Erkekler sadece sessiz kalmayı ve bir süre yalnız kalmayı sever. Bu sebeple partnerinizi düşünmek istediğinde yalnız bırakmanız daha doğru olur.

GERÇEKÇİ OLMAYAN BEKLENTİLERE SAHİP OLMAK

Romantik filmler genellikle kadınları çok fazla etkiliyor. Kadınlar romantik filmlerin etkisiyle eşlerinden gerçekçi olmayan beklentiler içerisinde giriyor. Bu filmlerde karakterlerin belirlediği çıta çok yüksek ve yaşananlar gerçek değil. Bu, kadınların erkeklerden büyük jestler beklemesine yol açar ve bu da sonuçta erkeklere büyük bir yük getirir.

İPUÇLARINI ANLAMAZLAR

Bazen kadınlar, erkeklerine sevdikleri veya yapmayı tercih edecekleri bir şey hakkında ipuçları verme eğilimindedir. Ancak erkekler genellikle ne kadar bilgisiz olursa olsun, kadınların verdiği ipuçlarını pek anlamazlar. Partnerlerinin daireler çizerek konuştuklarını hissederler ve onları tamamen kafaları karışır.

HOBİLERİNİ SEVİYORMUŞ GİBİ YAPMAK

UZUN SÜRE HAZIRLANMAK

Çoğu erkek, kadınların erkeklere kıyasla hazırlanmalarının daha uzun sürdüğünü düşünür. Kadınlar hazırlanmak için 10 dakikaya ihtiyaçları olduğunu söylüyor ama sonunda saçı, makyajı, elbisesi vs. dahil her şeyi yapmak tam bir saat alıyor. Erkekler bu kadar uzun süre beklemekten nefret ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx