Şeyma Subaşı ablası Kübra Açıl ile İngiltere’de bir araya geldi! ‘İnsana kız kardeşi gerek’

Şeyma Subaşı, 3 Mayıs 2023 tarihinde Mohammed Alsaloussi ile nikah masasına oturmuştu. Evlilik öncesi düğününe 15 kişiyi çağırdığı konuşulan Subaşı, Instagram’ın ‘ücretli abonelik’ bölümünden yaptığı bir paylaşımla gündeme gelmişti.

Şubaşı, davetli listesi hakkında “Düğünüme ruhu özel insanlar katılacak, ablam dahi hayatımda olmayacak” diye konuşmuştu. Şeyma Subaşı’nın ablasını eski Acun Ilıcalı’ya yakınlığından dolayı hayatından çıkardığı iddia edilmişti. Kübra Açıl’ın eski futbolcu eşi Merthan Açıl, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City takımında çalışıyor.

“ABLAM DÜĞÜNÜME DAVETLİYDİ, KENDİSİ GELMEMEYİ TERCİH ETTİ”

Fenomen isim, ablasını düğününe davet etmediği yönündeki haberlerin basında yer bulmasının ardından; ‘ücretli abonelik’ bölümünden bir açıklama yayınlamıştı. “Ablama alakalı bir şey söylemek istedim çıkan haberlerden sonra. Arkadaşlar, ablamı düğünüme davet etmedim diye bir şey yok tabii ki” diyen Şeyma; şöyle devam etmişti:

Ablamı çok heyecanla, 2-3 ay öncesinde büyük bir mutlulukla düğünüme davet ettim. Ama o bahaneler bularak gelemeyeceğini söyledi. Tabii ki de hayal kırıklığına uğradım, üzüldüm. Ama pek de değil. Neden? Çünkü insanların bir algılama, anlama, her şeyle ilgili kapasitesi var sonuçta. Eğer şimdi karşındaki insandan onun kapasitesinin üstünde bir şey beklersen hayal kırıklığına uğramış olursun. Ben hayal kırıklığına uğramıyorum artık. O başka bir bahane bulup, beni başka bir türlü suçlayıp; kendi kafasında kendini rahatlatarak bir şeyler bulabilir. Anlatamıyorum bence, pek anlatmayayım da zaten çok özel konular çünkü. Ama ablam düğünüme davetliydi, kendisi gelmemeyi tercih etti. Bu kadar.

Subaşı, bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Mohammed Alsaloussi ile dünyaevine girmesinden yaklaşık beş ay sonra, 29 Eylül’de tek celsede boşanmıştı.

BUZLAR ERİDİ

Bir çocuk annesi ünlü isim, son olarak 2.9 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yaptığı bir paylaşımla dikkat çekti. Subaşı, arasının bozuk olduğu bilinen ablası Kübra Açıl, kızı Melisa ve yeğenleriyle İngiltere’de bir araya gelip; eski eşi Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City takımının maçına gitti.

O anlarda çekilen kareleri peş peşe yayınlayan Şeyma Subaşı, paylaşımına; “Burada, kız kardeşimin yaşadığı ve Melisa’nın babasının bir futbol takımının sahibi olduğu Kuzey İngiltere’de Hull City’nin maçını izlerken harika zaman geçirdik. Takım gittikçe daha iyi hale geliyor ve onları desteklemek çok keyifliydi. Tüm şehir arkalarında, onlara şans diliyor. Burası biraz soğuk ama çok güzel. Kızım, yeğenim, yeğenim ve kız kardeşimle her anın tadını çıkarıyoruz” diye yazdı.

“KİMSE İNSANIN KARDEŞİ GİBİ OLMUYOR”

Subaşı’nın kardeşiyle aralarındaki buzları erittiğini duyurduğu, 27 binden fazla beğen alan bu gönderisine; “İnsanın kardeşi gibi kimse olmuyor”, “Aile her şeydir”, “İnsana kız kardeşi gerek. Herkes gelip geçici, kardeşlik baki” ve “Barışmanıza çok sevindim” gibi yorumlar yazıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx