Threads’e düzenleme düğmesi geldi ve herhangi bir abonelik de gerekmiyor

Bu en yeni özelliklerden biri, insanların bir hatayı düzeltmek istediklerinde bir şeyi yeniden paylaşmak zorunda kalmamalarına yardımcı olacak bir düzenleme düğmesi.

X’in platforma bir düzenleme düğmesi eklemesi 16 yıl sürdü ve ardından onu Twitter Blue/X Premium ödeme duvarının arkasına yerleştirdi. Threads’in, tüm kullanıcılar için ücretsiz olan ve mobil cihazlardan ve web’den kullanılabilecek benzer bir seçeneği sunması ise üç aydan biraz fazla sürdü.

Threads’e düzenleme düğmesi geldi ve herhangi bir abonelik de gerekmiyor

9to5Google’ın da belirttiği gibi, Threads’te bir şey yayınladıktan sonra onu düzenlemek için beş dakikanız olacak. Bu yeterince makul bir zaman dilimi (X kullanıcılarının tweet’lerinde ince ayar yapmak için bir saate kadar süreleri var). İşin olumsuz yanı, Threads bir gönderinin düzenleme geçmişini göstermiyor. Bu, şeffaflık açısından olumsuz bir durum, özellikle de birileri çok hızlı ilgi gören bir gönderinin içeriğini önemli ölçüde değiştirirse.

Meta CEO’su Mark Zuckerberg ayrıca Threads’in ses klipleri yayınlama seçeneğini eklediğini belirtti. Bunlar “karaoke tarzı transkripsiyon” özelliğine sahip. Bu, özellikle konuşmayı yazmaktan (veya sesi metne dönüştürme özelliklerini kullanmaktan) tercih edenler için bir başka hoş geldiniz güncellemesi. Bu arada, Threads’in ayrıca trend olan konular özelliği üzerinde çalıştığı da görülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx